vSphere Mobile Watchlist

İş Dünyasına Yönelik Uygulama
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 34,9 MB
  • Version 1.4.2
  • Dil Türkçe
  • Firma VMware
IOS mobil cihazınız ile iş dünyanızı şekillendirmek isterseniz vSphere Mobile Watchlist uygulamasına sahip olabilirsiniz.

IOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek kullanmaya başlayacağınız vSphere Mobile Watchlist uygulaması iş dünyanızın takibini yapmanız açısından cep telefonunuzda bulunması gereken bir uygulamadır. 

Durum, yapılandırma ayrıntıları, kaynak kullanımı, sağlık uyarıları, VM konsolunun görünümü ve ilgili nesneler de dahil olmak üzere seçili izleme listesinin durumunu gözden geçirerek eksiklikleri belirleyebilirsiniz. Önceden durum tespiti yaparak gerçekleşecek bir sorunun önüne geçmeniz açısından sizlere fayda sağlayabilecek kaliteli bir mobil uygulama ile karşı karşıyasınız. 

Sorunları doğrudan aygıttan açıp kapatarak, VM'yi veya ana makineyi yeniden başlatarak askıya almayı, bağlamayı kaldırmayı, yeniden kurmayı veya yeniden başlatarak veya yerinde düzeltmenin gerekli olduğu durumlar için önerileri ile birlikte paylaşın ekip üyelerine tekrar veri merkezinde bir e-postayla çözümler sunar. VMware vSphere Mobile İzleme Listesini kullanmak için bir VMware vSphere kurulumu gerekli gözüküyor. VSphere altyapısına erişim, mobil bir aygıtta VPN gibi güvenli bir erişim yöntemini gerektiriyor, sizde bunu yaparak uygulamadan yararlanabilirsiniz. 

Daha Fazla Göster
vSphere Mobile Watchlist indir
DİĞER SÜRÜMLER