vSphere Mobile Watchlist

İş Dünyasına Yönelik Uygulama
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version Cihaza göre değişir
  • Dil Türkçe
  • Firma VMware
vSphere mobil uygulaması iş dünyanıza yönelik kaliteli bir mobil uygulamadır.

vSphere Mobile Watchlist mobil uygulaması Android mobil cihazınızda kullanabileceğiniz vSphere altyapısının izlenmesini ve iyileştirilmesini doğrudan akıllı telefonunuzdan sağlayacak olan kaliteli bir mobil uygulamadır. Uygulamamız cep telefonunuzda ücretsiz bir şekilde kullanılıyor. 

İzleme listesiyle, VMware yöneticileri bir vCenter Server'a veya ESXi ana makineye doğrudan giriş yapabilecek ve nesnelerin ve özelliklerinin hedefli görünümlerini oluşturmak için envanterden sanal makineler ve ana makineler seçebilecekler. Güç ve yönetim işlemleri ile doğrudan aygıttan düzeltin ve bağlantılı ilgili Bilgi Tabanı (KB) makaleleriyle yerinde meslektaşlarına görev yetkisi vererek iş takibini kolayca yaparak iş yükünüzü mobil cihazınıza yükleyin. 

Mobil cihazınızı iş dünyanıza uyarlamak ve daha da verimli bir şekilde kullanmak isterseniz vSphere Mobile Watchlist mobil uygulamasını cep telefonunuzda kullanmaya başlayın. Bir veya birden çok izleme listesinde takip etmek için VMware vCenter Server veya ESXi envanterinizden VM'lerin ve ana makinelerin bir alt kümesini arayın ve seçiminizi o yönde yapın. Uygulama seçimlerine göre ilerleme kat ediyor ve sizlere o şekilde fayda sağlıyor. 

 

Daha Fazla Göster
vSphere Mobile Watchlist indir
DİĞER SÜRÜMLER